» LYS Puan Hesaplama 2012

Yayınlanma Zamanı: 2011-08-26 11:22:00 

Güncelleme: Blogcu tarafından yapılan uyguma sonucu puan hesaplama motorlarımız çalışmamaktadır. Lütfen Fem Dersanelerinin aşağıdaki puan hesaplama motoruna gidiniz:

www.fem.com.tr/Puanmatik.aspx

 

 

 

 

LYS Puan Hesaplama 2012Yeni eğitim öğretim yılının yaklaştığı şu günlerde site olarak yeni döneme hazırlıklarımızı tamamladık. Buna göre sitemiz 2012 YGS Puan Hesaplama için en başarılı siteleri içererek yayınına devam etmektedir. Bununla birlikte yer verdiğimiz motorlarda LYS Puan Hesaplama 2012 için içeriklerini güncellemişler ya da güncellemek üzereler. Buna göre yeni motorlarımızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2012 yılı için 2011 yılına göre sınav sisteminde bir değişiklik olmayacağı gibi puan hesaplama sistemlerinde önemli bir değişiklik olmayacaktır. Sadece her sene sınav başarı durumuna göre standart sapmalar değişmekte ve bu da puanlarda farklılıkların oluşmasına neden olmaktadır. Ancak ne varki bu standart sapmaları da sınavdan önce bilmek imkansızdır. Sadece en yakın sonucu verebilecek bu puan hesaplama motorları arasında ise tarafımızdan özenle bu en yakın sonucu verecek motorlar seçilmeye çalışılmıştır.


Buna göre sitemizdeki güncel 2012 LYS Puan Hesaplama Motorunu kullanırken puanlarınızda her zaman bir yanılma payı olabileceğini de ihmal etmemenizi dikkatle öneririz.

 

Başarı dileklerimizle, iyi çalışmalar..


 


Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz !