» LYS Puan Hesaplama Çok Yakında Yayında

Yayınlanma Zamanı: 2012-09-09 13:40:00

LYS Puan Hesaplama Çok Yakında Yayında |  görsel 1


2010 - 2011 yıllarında YGS ve LYS'ye hazırlanan adayların LYS puanlarını hesaplamak istedikilerinde ilk baktıkları sitelerden biri olan sitemiz geri dönmek için gün sayıyor..

 

LYS Puan Hesaplama alanında önde gelen sitelerden olan lys-puan-hesaplama.blogcu.com gelişmiş ve alternatifli puan hesaplama motorlarıyla öğrenciler tarafından oldukça beğenilmişti. Ancak daha sonra elimizde olmayan nedenlerden dolayı yayınımıza ara vermek durumunda kaldık. Bu aranın temel nedeni olan servis sağlayacımız blogcu'nun hesaplama motorlarımızı yayınlayamaz hale getirmesinden sonra üzülerek bu konuda geri çekilmiştik.

 

Ne iyi ki artık bu sorun ortadan kalktı ve site olarak şimdi çok büyük bir yeniliğin arefesindeyiz. Bu yazımızı da sizlere bu müjdeyi vermek için yazıyoruz. Artık2012 - 2013 eğitim öğretim dönemi için LYS Puan Hesaplama konusunda en gelişmiş site yine biz olacağız. Kardeş sitemiz de şu an eşzamanlı olarak YGS Puan Hesaplama alanında çalışmalara başlamış durumda. Bizleri mutlaka takip edin. Çok yakında en iyi puan hesaplama motorlarını burada bulacaksınız..

 

 

 

 


Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz !